RASPORED MISA I MISNIH NAKANA

24. 3. NEDJELJA:              7.30 + Đuro Vragolovići i pok. iz ob. Šamija;
TREĆA KORIZMENA                 - na nakanu
                                         9.00 + Valerijan Bjelik;
                                                + Jure, Mara i Jakov Ledić
                                        11.00 - za župljane
                                        18.30 + Zvonko i Kaja Uhlir

25. 3. PONEDJELJAK:       7.30 + Josip Živković
BLAGOVIJEST                 18.30 + Stjepan i Ana Muha, Ivan Bonić;
                                                + pok. iz. ob, Bojanić i Ništ;
                                                + Vesna Čonda

26. 3. UTORAK:              18.30 + ob. Bilušić,
                                                + ob. Jukić;
                                                + Janja Laco

27. 3. SRIJEDA:              18.30 + Ivan Tomas;
                                                + ob. Radas;
                                                + Vesna Čonda

28. 3. ČETVRTAK:           18.30 + Ivica i ob. Čandrlić;
                                                 - za zdravlje ob. Kegalj;
                                                + Anđa Aničić

29. 3. PETAK:                 18.30 + Katica Bajs i ob. Matošević;
                                                + Željko Grebenar;
                                                 - na čast BDM za zdravlje

30. 3. SUBOTA:                 7.30 + ob. Katana;
                                                 + Mato Doboš;
                                                 + Zdravko Brunić

31. 3. NEDJELJA:              7.30 + Petar, Ilija, Milka Lovrić;
ČETVRTA KORIZMENA            + Mijo, Jozo, Boja, Ruža i ob. Hrgović
                                         9.00 + Luka Denić;
                                                + Mara, Ivica, Anica Raspasović
                                        11.00 - za župljane
                                        18.30 + Marinko, Pero i Jozefa Kovač