RASPORED MISA I MISNIH NAKANA

8. 7. NEDJELJA:              7.30 + Slavko Hrgović
14. kroz                            9.00 + Mira i Ivan Vrdoljak
godinu                             11.00 - Za župljane
                                      18.30 + Lucija i Petar Ivić i pok.iz obitelji Ivić i Nikolić

9. 7. PONEDJELJAK:      18.30 + Vjekoslav Ljubo;
                                               + Ante Gojević;
                                               + iz ob. Šovagović i Sušić

10. 7. UTORAK:             18.30 + Ana Tubić;
                                               + Mira Grbavac, Boris i Draženka Guljaš;
                                                - na nakanu;

11. 7. SRIJEDA:             18.30 + Vladimir Pancer i pok. iz obitelji;
Sv. Benedikt                              + Lijić Marko;
                                                - na nakanu

12. 7. ČETVRTAK:         18.30 + Cecilija i Đeko Peroli;
                                               + Terezija Premec;
                                               + Marija i Ivan Jurić

13. 7. PETAK:                18.30 + Ivanica i Petar Barić;
                                                + Ana Paprić;
                                                + Božidar Lač

14. 7. SUBOTA:                7.30 + Danica, Grgo, Slavko i Vinko Mikulić;
                                                + Marija, Julijana i Antun Vukomanović;
                                                 - na nakanu

15. 7. NEDJELJA:              7.30 + Stipan Bilandžić
15. kroz                            10.30 + MLADA MISA
godinu                              18.30 + Vinko Brzica

16. 7. PONEDJELJAK:      18.30 + Drago i Anđa i duše u čistilištu;
                                                 + Andrija Bartoloti

17. 7. UTORAK:               18.30 + Franjo, Toma i Marija; Ivan Kole i pok. iz ob. Rundić

18. 7. SRIJEDA:               18.30 + Franjo Ćulić i pok. iz obitelji;

19. 7. ČETVRTAK:           18.30 + iz obitelji Radoš i Papić

20. 7. PETAK:                  18.30 + Ruža i Đuro Dubravac;

21. 7. SUBOTA:                 7.30 + Bože Ivančić;

22. 7. NEDJELJA:              7.30 + Ana Tubić;
16. kroz                              9.00 + Mirko i Mara Vuković;
godinu                              11.00 - za župljane;
                                        18.30 + Bruno Boban ;

23. 7. PONEDJELJAK:      18.30 + Nevenko(m) Jukić i + ob. Jukić i Šimunić
Sv. Brigita 

24. 7. UTORAK:               18.30 + Ana Tubić;
Sv. Jakov 

25. 7. SRIJEDA:              18.30 + Jakov Knežević;
Sv. Joakim i Ana 

26. 7. ČETVRTAK:          18.30 + iz ob. Grekša; Katica, Kata, Josip i Josip i Marija Stili;
                                                + Ana Tubić

27. 7. PETAK:                 18.30 + iz obitelji Serdarušić;
                                                + Lozančić Marko

28. 7. SUBOTA:                7.30 + iz obitelji Palčok;

29. 7. NEDJELJA:             7.30 + Stipe i Kaja Maloča;
17. kroz                             9.00 + Ana Tubić;
godinu                             11.00 - za župljane
                                       18.30 + Ivan i Ivanica Stanić, Zorica Žderić i Ivica Andraković